Strona gówna Sport Najlepszy prezent dla kobiety

Najlepszy prezent dla kobiety

148

Jeśli jesteś tutaj to znaczy, że szukasz pomysłu na obdarowanie bliskiej Ci kobiety. I niezależnie od tego, czy jest ona Twoją dziewczyną, przyjaciółką, mamą, babcią czy znajomą z pracy – jeśli chcesz jej coś podarować, to znaczy zapewne, że jesteście ze sobą na tyle blisko, by doceniła…

Czas, który jej poświęcisz!

Niezależnie od zasobności Twojego portfela, na pewno jesteś w stanie poświęcić komuś nieco czasu. Dlatego nie martw się o to, czy cena Twojego prezentu będzie wystarczająca. Przede wszystkim, podaruj kobiecie swój czas. Niezależnie, czy zamiast wyjść ze znajomymi na miasto, zostaniesz z dziewczyną w domu, czy też wybierzesz się na spacer z mamą czy babcią, albo spotkasz ze znajomą na herbatę – one na pewno to docenią!

Jeśli jednak zależy Ci na wręczeniu materialnego prezentu, zastanów się, co obdarowywana osoba lubi. Z pewnością doceni, jeśli prezent będzie odpowiadał jej przyzwyczajeniom. Jeśli lubi czytać książki, spróbuj się dowiedzieć, jakie gatunki lubi, a jeśli jest smakoszem, możesz zabrać ją do kawiarni, restauracji lub… przygotować coś samodzielnie! A może adresatka Twojego prezentu sama lubi gotować, albo uwielbia kawę czy herbatę? W takim wypadku możesz zaproponować wspólne gotowanie lub spotkanie przy kawie/herbacie i przynieść ze sobą wyjątkowe składniki, dobrą kawę czy herbatę lub ciasto!

Możesz też podarować bilety do kina czy teatru, jeśli akurat wiesz, że obdarowywana kobieta jest fanką filmów czy sztuk teatralnych. Dla osoby lubiącej sport, lub takiej, o której wiesz, że często bywa zmęczona, możesz kupić voucher do salonu spa lub masażu. Masaż sportowy Bydgoszcz czy relaksacyjny będzie dla niej na pewno miłą niespodzianką i doskonałą okazją, by mogła zadbać o swoje ciało.

Przede wszystkim musisz pamiętać, że nikt nie ucieszy się z zupełnie nietrafionego prezentu, dlatego nie kupuj nic na siłę. Jeśli nie masz pomysłu, a koniecznie chcesz coś przynieść, postaw na kwiaty (niekoniecznie wielki bukiet – to może być pojedynczy kwiat, lub roślinka w doniczce) i czekoladki. J

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Sport
Komentowanie jest wyłączone

Sprawdź także

Informacje prawne dotyczące medycyny pracy

Badania przed rozpoczęciem nowej pracy są czynnością konieczną, przez którą przechodził ka…