Wiele osób ma pytania na temat endermologii dotyczącej tylko obszaru twarzy i okolic. Z pewnością sama próbowałaś więcej dowiedzieć się na ten temat używając frazy: “endermologia sosnowiec”. Jeśli nie osiągnęłaś upragnionych rezultatów, to nasz artykuł to zmieni. Poniżej znajdziesz tekst zawierający wiele informacji na temat endermologii i medycyny estetycznej, nie tylko związanej z Sosnowcem.

 

Endermologia dla twarzy – przeciwwskazania

Do ścisłych przeciwwskazań przy zabiegu endermologii należą:

 

  • Rak w zaawansowanym stadium;
  • Infekcja lub wysypka skórna;
  • Choroby przebiegające z wysypką zapalną;
  • Leczenie przeciwzakrzepowe;
  • Choroba krwi;
  • Opryszczka;
  • Operacje kosmetyczne (poproś o zaświadczenie lekarskie);
  • Zastrzyki (należy odczekać 2 tygodnie).

 

Osoby z niedoczynnością tarczycy, cukrzycą lub będące w trakcie długotrwałej kuracji kortykosteroidami gorzej reagują na nasze zabiegi. W razie wątpliwości prosimy o konsultację z lekarzem rodzinnym lub lekarzem prowadzącym.

 

Endermologia dla twarzy – kiedy pojawią się pierwsze rezultaty?

Już po pierwszych sesjach Twoja skóra odżywa! Twoja cera natychmiast staje się promienna, tekstura skóry jest udoskonalona, a skóra bardziej elastyczna dzięki reaktywacji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Rezultaty poprawiają się z każdą sesją. Aby uzyskać szybsze rezultaty, na początku programu można zaplanować sesje kilka razy w tygodniu (fibroblast może być stale stymulowany). Pierwszy miesiąc jest ważny, aby uruchomić proces na poziomie skóry. Później wystarczy jedna sesja w miesiącu. Piękny, przeciwstarzeniowy styl życia, który można stosować przez cały rok!

 

Reklama: endermologia sosnowiec

Endermologia dla twarzy – czy to jest bolesne?

Nie, zabieg jest bardzo przyjemny. Ustawienia są dostosowywane w zależności od wrażliwości skóry. Po pierwszych kilku minutach można odczuć “przebudzenie komórkowe” i przyspieszenie krążenia krwi. Skóra zostaje ponownie dotleniona i pojawia się uczucie dobrego samopoczucia. Jest to wyjątkowe doświadczenie zmysłowe!

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Eseista
Załaduj więcej Zdrowie
Komentowanie jest wyłączone

Sprawdź także

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania ze skupu mieszkań?

Jeśli interesujesz się powyższym zagadnieniem, to z pewnością wpisywałeś w wyszukiwarkę ha…