Strona gówna Mieszkanie Pukam do niebios bram…- bramy przesuwne vs. skrzydłowe

Pukam do niebios bram…- bramy przesuwne vs. skrzydłowe

592

Ktoś powie, że to kwestia preferencji a preferencje są indywidualne i zależne od wielu czynników. Owszem, niemniej jednak warto przyjrzeć się nieco tej działce, zwłaszcza że w tym zmotoryzowanym świecie kwestia tego czy bramy ogrodzeniowe, z których korzystamy są funkcjonalne może mieć kluczowe znaczenie dla naszej własnej „funkcjonalności”.

Preferencje kończą się gdy w grę wchodzi topografia i prawo. Przepisy mówią jasno – brama nie może swoimi elementami przekraczać przy otwieraniu granic posesji ani też ograniczać manewrowania samochodem na podjeździe. W razie wątpliwości co do tego czy skrzydła naszej bramy nie wyczerpują znamion wykroczenia, warto rozważyć montaż bramy przesuwnej. Minusem może być wspomniana już topografia. Kształt działki musi umożliwiać skrzydłu swobodne schowanie się za słupki ogrodzeniowe Bydgoszcz i ogrodzenie.

Zresztą wybór tego czy innego modelu jeśli chodzi o bramy ogrodzeniowe to jedno zagadnienie. Druga ważna sprawa to często zawodna automatyka tych bram, która niejednego zmotoryzowanego doprowadziła już do szewskiej pasji. Zanim dokonasz zakupu, przemyśl i przetestuj!

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Mieszkanie
Komentowanie jest wyłączone

Sprawdź także

Informacje prawne dotyczące medycyny pracy

Badania przed rozpoczęciem nowej pracy są czynnością konieczną, przez którą przechodził ka…