Strona gówna Technologie Fani doczekają się singleplayera w serii Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Fani doczekają się singleplayera w serii Gwint: Wiedźmińska gra karciana

1,192

Emocje po nowej części Wiedźmina jeszcze nie opadły, a już wracamy do jego uniwersum. Twórcy właśnie zapowiedzieli fabularną kampanię do karcianki Gwint. W znanej z zapowiedzi wszystkim fanom Wojnie Krwi można będzie wcielić się w Meve, aby odzyskać jej utracone królestwa.

Twórcy od samego początku zapowiadali, że gra karciana Gwint będzie posiadała bardzo rozbudowany tryb pojedynczego gracza. CD Projekt RED nie zawiódł. Jeszcze w tym roku obietnica się sprawdzi za sprawą kampanii „Wojna Krwi”. Na oficjalnej stronie gry pojawił się krótki, lecz bardzo wymowny opis: “mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve – zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy”.

Możemy spodziewać się bardzo rozbudowanych historii. W drodze po utracone królestwa przeżywać będziemy ciekawe przygody, zwiedzać fantastyczny, wiedźmiński świat, tworzyć armię i walczyć w bitwach. Aby to osiągnąć, należy cały czas zdobywać i gromadzić zasoby. Mając na uwadze, że nad wszystkim czuwać będą twórcy Wiedźmina 3, możemy mieć pewność, że czekają nas ciekawe questy, rozbudowane i interesujące postacie oraz wciągające historie. „Wojna Krwi” ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, Xboksie oraz PS4.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana jest klasyczną grą karcianą fantasy, gdzie mamy szansę dowodzić bohaterami z wiedźmińskiego uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Gra miała swój debiut w 2015 roku wraz z Wiedźminem 3. Bardzo szybko zdobyła na świecie ogromną popularność i zapracowała na miano jednej z najlepszych minigier w historii.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Technologie
Komentowanie jest wyłączone

Sprawdź także

Informacje prawne dotyczące medycyny pracy

Badania przed rozpoczęciem nowej pracy są czynnością konieczną, przez którą przechodził ka…