Strona gówna Technologie Fani doczekają się singleplayera w serii Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Fani doczekają się singleplayera w serii Gwint: Wiedźmińska gra karciana

1,086

Emocje po nowej części Wiedźmina jeszcze nie opadły, a już wracamy do jego uniwersum. Twórcy właśnie zapowiedzieli fabularną kampanię do karcianki Gwint. W znanej z zapowiedzi wszystkim fanom Wojnie Krwi można będzie wcielić się w Meve, aby odzyskać jej utracone królestwa.

Twórcy od samego początku zapowiadali, że gra karciana Gwint będzie posiadała bardzo rozbudowany tryb pojedynczego gracza. CD Projekt RED nie zawiódł. Jeszcze w tym roku obietnica się sprawdzi za sprawą kampanii „Wojna Krwi”. Na oficjalnej stronie gry pojawił się krótki, lecz bardzo wymowny opis: “mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve – zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy”.

Możemy spodziewać się bardzo rozbudowanych historii. W drodze po utracone królestwa przeżywać będziemy ciekawe przygody, zwiedzać fantastyczny, wiedźmiński świat, tworzyć armię i walczyć w bitwach. Aby to osiągnąć, należy cały czas zdobywać i gromadzić zasoby. Mając na uwadze, że nad wszystkim czuwać będą twórcy Wiedźmina 3, możemy mieć pewność, że czekają nas ciekawe questy, rozbudowane i interesujące postacie oraz wciągające historie. „Wojna Krwi” ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PC, Xboksie oraz PS4.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana jest klasyczną grą karcianą fantasy, gdzie mamy szansę dowodzić bohaterami z wiedźmińskiego uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Gra miała swój debiut w 2015 roku wraz z Wiedźminem 3. Bardzo szybko zdobyła na świecie ogromną popularność i zapracowała na miano jednej z najlepszych minigier w historii.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Technologie
Komentowanie jest wyłączone

Sprawdź także

Szczegółowy przebieg zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

Radiofrekwencja mikroigłowa – wstępny wywiad W celu ustalenia, czy istnieją jakiekol…